TEAM

Uw team bestaat uit drie ankers, zes sterke dossierbeheerders en één administratieve kracht.

Bart De Cremer

bestuurder

Accountant ITAA

bart@decremerbv.net

Guy De Cremer

Guy De Cremer

stichter De Cremer BVBA

adviseur en gewezen erkend boekhouder BIBF

guy@decremerbv.net

Guy Fransen

Guy Fransen

vennoot

Fiscaal Accountant ITAA

guyfransen@decremerbv.net

Veerle Van Dyck

Veerle Van Dyck

dossierbeheerder vennootschappen

veerle@decremerbv.net

Tinne De Cremer

Tinne De Cremer

verantwoordelijke vennootschappen - dossierbeheerder

tinne@decremerbv.net

Natallia Pisareuskaya

dossierbeheerder vennootschappen

natallia@decremerbv.net

Sylvia Pellis

Sylvia Pellis

dossierbeheerder eenmanszaken en verantwoordelijke personenbelasting

sylvia@decremerbv.net

Annemie Derboven

Annemie Derboven

dossierbeheerder eenmanszaken

annemie@decremerbv.net

Sofie Bailleul

Sofie Bailleul

secretariaat, onthaal en administratief bediende

Voor al uw administratieve vragen:
secretariaat@decremerbv.net